.

.

Атлетски дела женски француски тери атлетизмери 7 кратко на влечење

Атлетски дела женски француски тери атлетизмери 7 кратко на влечење

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Овие атлетски дела женски француски тери атлетизмери 7 "Short Chartstring ќе ви овозможи крајна удобност и стил. Тие се направени од трајна и мека француска терива ткаенина која е направена од рециклиран полиестер, рајон и спандекс. Овој активен краток не само што ќе го задржи Се ладите кога вашите вежби се загреваат, но исто така е и еколошки. Совет на спандекс ги олеснува движењата додека 2 "широки еластични ленти од половината можат да ја изедначат и да ја обликуваат вашата линија на половината. Страничните џебови го комплетираат изгледот и држете ги вашите основни артикли кога сте во движење. Спарете ги овие атлетски дела женски француски тери атлетизмери 7 "кратко на влечење со резервоар и патики кога ја погодувате салата, или со едноставна мета и сандали додека не трчате работи. Може да тргнете наопаку со овие меки и удобни Шорцеви! Атлетски дела женски француски тери атлетиз 7 "кратко на влечење : ексклузивно на Интернет. 65% рециклиран полиестер/30% рајон/5% спандекс. Мека француска ткаенина Тери. Опуштено вклопување. 7 "inseam. 2" широко покриен еластичен лента за половината со цртање. Средна линија на половината. 2 џебови од страничен спој. Цвест на рамен. Без ознака за удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент