.

.

Attemberубов и спортски женски атлетични патики

Attemberубов и спортски женски атлетични патики

DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

РАБОТИТЕ ВАШИТЕ НОВИ УСЛОВИ! Loveубов термопластична гума и етилен-винил ацетат надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : лизгање; Прилагодливо вртење на чипка за лого за безбедно вклопување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : лесен; Горна мрежа што може да дише; компресија EVA Midsole; табулаторот за повлекување; јака со ребрести. Покани патики на жените за пренесување од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Станете и сјај во активна облека со високи перформанси. Само на.

Главните карактеристики

Избор на клиент