.

.

Inktastic Го Сакам Татко ми Со Стрелка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Го Сакам Татко ми Со Стрелка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

Покажете му на Тато љубов во овие, Ја Сакам Маичката На Татко Ми Мало Дете со стрела. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Го Сакам Татко ми Со Стрелка Дете Краток Ракав Маица Унисекс Црвена 7. Совршен подарок за туш за бебиња за момче или девојче. Прави симпатичен подарок за роденден за дете за ќерка или син Од Тато. Покажете му на Тато љубов во овие, Ја Сакам Маичката На Татко Ми Мало Дете со стрела. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. денот на татковците деца тато татко семејство ад предучилишна детска облека облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент