.

.

Лии-Светска Пуфер Јакна Машки Машки Тактички Јакни Зимски Целосен Патент Пешачење Лов Палто Со Повеќе Џебови Црна, XXL

Лии-Светска Пуфер Јакна Машки Машки Тактички Јакни Зимски Целосен Патент Пешачење Лов Палто Со Повеќе Џебови Црна, XXL

DEN 1011.20

Пристапност
Во достапна форма

Менс Зима Лабава Мода Слободно Време Мотоцикл Кожна Јака Кожна Јакна Одговара Кожна Јакна Менсезона : Сите сезони. Пол : Мажи и жени. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Должина : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 ЕЕЗ ТКАЕНИНА За Палто : Лесна И Мека 90% Полиестер +10% Спандекс Мешавина Ткаенина. Руно Поставата Додаде Удобност. ЗАТВОРАЊЕ : Оваа Јакна Со Полн Патент Се Одликува Со Јака За Држење и Штитник За Брадата Отпорен на Триење за да Ве Држи Подалеку од Непријатни Допири. ПРИЛАГОДЛИВ : Прилагодливи Манжетни За Куки И Јамки и Кабли за Цртање на Половината за Поудобно Вклопување и Дополнителна Заштита. ФУНКЦИОНАЛНИ ЏЕБОВИ : 2 Џеб Со Рачен Патент Од двете Страни, 1 Џеб Од Градите Со Патент и 2 Внатрешни Големи Џебови за Да ги Чувате Вашите Работи. ПРИЛИКИ : Оваа Јакна со Мека Школка Е Одлична за Активности на Отворено, како Што се Пешачење, Патување, Кампување, Велосипедизам, Риболов, Трчање, Работа, Голф итн. Или Секојдневно Секојдневно Носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент