.

.

Marsh Dunes II Premium Framed Canvas- подготвено да се обеси

Marsh Dunes II Premium Framed Canvas- подготвено да се обеси

DEN 1199.84

Пристапност
Во достапна форма

Marsh Dunes II Premium Framed Canvas- Подготвено да се обеси. Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае . 3 достапни големини. 21'''x25 '' - целокупна големина. 23'x32 '' - целокупна големина. 29'''x41 '' - целокупна големина. . Секое парче е направено по нарачка .. Секое парче доаѓа со висечки хардвер .. Подготвени да висат. Рачно истегно платно врамено платно. Подготвени да висат. Giclee print.

Главните карактеристики

Избор на клиент