.

.

Лесни улични шифонски пумпи

Лесни улични шифонски пумпи

DEN 598.56

Пристапност
Во достапна форма

Класично стилизирана пумпа, шифон по лесна улица ве носи од еден ден во канцеларијата до една ноќ на градот. Со својата подлога и супер флексибилна надворешна плоча, ќе заборавите дека го имате. 2,5 инчи потпетици. Зашилен пети. Лизгање на затворање. Лесна надворешна плоча.

Главните карактеристики

Избор на клиент