.

.

Гаранималс Бебе и дете Момци плетени џогер, големини 12м-5Т

Гаранималс Бебе и дете Момци плетени џогер, големини 12м-5Т

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Удобно чувство и убав стил се комбинираат за овие плетени џогери од плејбери од garanimals. Стилот на лесна облека, повлекување е одлично парче игра за игра за вашето бебе или момче за дете. Не заборавајте : Овие панталони со џогер се спаруваат со омилениот или врвот на Garanimals. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Плетено тело. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Jогерс на момчињата за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент