.

.

Мармонт Хил Сива Кактус Врамени Ѕид Уметност, 12.00 1.50

Мармонт Хил Сива Кактус Врамени Ѕид Уметност, 12.00 1.50

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Овде е прикажано прекрасно затворање на шилест кактус, очигледно преплавен на сончева светлина и покрај сивата скала. Поставува совршена рамнотежа на спокојство и нерасположение што ќе го направи клучна точка за секоја просторија. Ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Мармонт Хил Сива Кактус Врамени Ѕид Уметност : Врвен квалитет Giclee печати На Висока Резолуција Архива Хартија. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Главните карактеристики

Избор на клиент