.

.

Моси Табла Хотел Бар Декоративни Орнаменти Табли За Пораки Двострана Табла

Моси Табла Хотел Бар Декоративни Орнаменти Табли За Пораки Двострана Табла

DEN 607.84

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен * таблата со мени е избришлива и еднократно. Зборовите напишани во креда за бришење треба само да се измијат со вода или да се избришат со влажна крпа, лесна за чистење.*Овие етикети на табла имаат многу намени во секојдневниот живот, совршени за броеви на табели за прикажување свадби, цени, ознаки за имиња на храна, картички за локација за состаноци, знаци за украсување растенија или секојдневни возбудливи белешки и информации.*Врамена табла совршена за бифе, свадби, цвеќарници, конференции, кафулиња, пекари, роденденски забави и други специјални настани.Спецификации : *Материјал : дрвен*Големина : Како што е прикажано на Сликата содржина на пакетот : 1*Табли За Пораки Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.3.Може да има мало отстапување поради различни серии на производство те молам прости ми. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Табла Хотел Бар Декоративни Орнаменти Порака Одбори Двострани Табла.

Главните карактеристики

Избор на клиент