.

.

Скпблутн Комбинезон За Жени Кратки Комбинезони Летни Секојдневни Прилагодливи Ремени Лабави Ленени Кратки Комбинезони За Комбинезони За Комбинезони

Скпблутн Комбинезон За Жени Кратки Комбинезони Летни Секојдневни Прилагодливи Ремени Лабави Ленени Кратки Комбинезони За Комбинезони

DEN 586.56

Пристапност
Во достапна форма

65"Size : MUK : 10 EU : 36 US : 6 Waist : 102cm/40.) Size UKEUUSWaist Hip Length S834497cm/38.09" колк : 134см/52.16" Колк : 124см/48.13" колк : 129см/50.01" женски кратки комбинезони летни секојдневни Прилагодливи РЕМЕНИ ЛАБАВА ЛЕНЕНА КРАТКА ЛИГАВЧЕ комбинезони КОМБИНЕЗОНИ РОМПЕРКАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодлив дизајн - овие комбинезони имаат прилагодливи ремени и Функционални копчиња кои ви овозможуваат да ја прилагодите должината и да одговарате по ваш вкус. Широките панталони обезбедуваат опуштено, удобно вклопување кое нема да биде премногу тесно или рестриктивно.22" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 САД : 10 ПОЛОВИНАТА : 112см/44.76" должина : 94см/37. Спарете ги со различни врвови како маици, блузи или џемпери и комплетирајте го изгледот со патики или сандали.65"M10366102cm/40.85" Должина : 88см/34.Разновиден Стил-Носете ги нашите комбинезони за секоја пригода, од патувања на плажа до секојдневни работи.22"Size : XLUK : 14 EU : 40 US : 10 Waist : 112cm/44.01" Комбинезон За Жени.79"Length : 92cm/36.Едноставен и Шик - нашите комбинезони имаат минималистички дизајн кој изгледа софистициран и елегантен.

Главните карактеристики

Избор на клиент