.

.

Обичен лабав лабав удобен резервоар фустан, без ракав, без ракав, летен трендовски тркалезен фустан од вратот, цветен печатен фустан црно l

Обичен лабав лабав удобен резервоар фустан, без ракав, без ракав, летен трендовски тркалезен фустан од вратот, цветен печатен

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

52 '' Должина : 91cm/35.61' 'Големина : XXL Големина. За вашиот дневен заден материјал, погоден за најразлични прилики. машината или миењето на раката со ладна вода/ висат или суво/ без белило. Одлично за забава, секојдневно, случајно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убави.88 ' 'Должина : 93cm/36.43 '' Големина : L големина : L големина . : Голем САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 108cm/42.16 '' Должина : 90см/35. Прашина сина подуена фустан светло сина фустан рикање на 68 -ти фустани за жени роденденски фустан за жени без ретроспективно фустанче за фустани рачки чиста фустан фустани кошули за мажи венчаници гостински фустани долги фустани бел фустан кошула максимална фустан за жени плус големина фустан за спална соба дрво плус големина фустани за жени плус жени за жени, за жени, за жени Плус фустани за фустан со големина со фиоки бела кошула за фустани за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент