.

.

Сет На В В Слика Цртан Филм Играчка Сина сенка в Играчки Детски Роденденски Подарок, Божиќен Подарок, Подарок За Денот На Децата

Сет На В В Слика Цртан Филм Играчка Сина сенка в Играчки Детски Роденденски Подарок, Божиќен Подарок, Подарок За Денот На Децата

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Детали за производот : име На Производ : супер в супер играчка фигура : Околу 5-7сможете да го ставите насекаде и гледањето на нив прави да се чувствувате слатко и среќно! !- Колекционерска Вредност : Ако сте љубител на аниме или филмови или игри, можете да ги чувате и како колекционерски предмети! Исклучителна изработка, напредна технологија на резба, строга контрола на секој детал, светли бои, реални ликови, еколошки и безопасни.- БЕЗБЕДНИ и ИЗДРЖЛИВИ - сите наши производи се изработени од пвц материјал, затоа се грижиме не само да бидат забавни за нашите клиенти, туку и безбедни.- Кул Дизајн : светлите бои и фината изработка на куклата нема да предизвикаат штета на човечкото тело и ќе го издржат тестот на времето. Овој лик користи кул техники за стилизирање за да ги изнесе најкул сцените.- СОВРШЕН ПОДАРОК : тие прават прекрасни украси достојни за колекции на анимирани украси, спални соби, автомобили, дневни соби и многу повеќе. Тие исто така можат да се користат Како подароци За Вљубените, Роденден и Божиќ, подароци за Денот На Децата.забелешки : 1. Боите може малку да се разликуваат поради светлосните ефекти и поставките на мониторот.2. Поради рачно мерење, ќе има грешка од 1-2см. Те молам прости ми. Супер глувчето w играчка слика. Роденденски подарок на детето. w Играчка Слика Денот На Детето Божиќ Роденден Подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент