.

.

Богатствата НА каролина CJ1063-JCNL Писмо J Фудбал Аква, Портокалова И Морска Сина Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата НА каролина CJ1063-JCNL Писмо J Фудбал Аква, Портокалова И Морска Сина Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 312.80

Пристапност
Во достапна форма

Богатствата НА каролина CJ1063-JCNL Буква J Фудбал Аква, Портокалова И Морска Сина Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", повеќебојна Оваа Керамичка Ноќна Светлина е од колекцијата Богатства На Каролина Фудбалска Аква, Портокалова и Морска Сина Боја. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од иницијалите На Каролин категорија на производи. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Главните карактеристики

Избор на клиент