.

.

Делфи Тц Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2003 - ТОЈОТА 4РУНЕР, 2007 - ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР

Делфи Тц Суспензија Топката Заеднички Одговара изберете: 2003 - ТОЈОТА 4РУНЕР, 2007 - ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме нашата експертиза ЗА ОЕ во нашето портфолио за управување со резервни пазари.  Делфи тестови до крајност ЗА перформанси НА ОЕ на секој чекор : нашите делови издржуваат температури под -40 Степени Целзиусови и над 120 Степени Целзиусови и се изложени на 720 часа спреј за сол.  Обемната димензионална и материјална анализа на делфи обезбедува најдобра компатибилност помеѓу ое и резервниот дел. Делфи TC5639 Суспензија Топката Заеднички Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Одговара Изберете : 2003-2009 ТОЈОТА 4РУНЕР 2007-2009 ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР 2003-2009 ЛЕКСУС ГХС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент