.

.

Женски Плус Големина Панталони Зимски Руно Наредени Хеланки За Жени, Висок Струк Растеглив Дебел Кашмир Кадифен Топли термални панталони Еластични Хеланки Намале

Женски Плус Големина Панталони Зимски Руно Наредени Хеланки За Жени, Висок Струк Растеглив Дебел Кашмир Кадифен Топли термални

DEN 703.84

Пристапност
Во достапна форма

Зимски Хеланки Обложени со руно За Жени,Растеглив Дебел Кашмир Со Висок Струк Кадифни Топли Термални Панталони Еластични Хеланки Панталони Моден дизајн,100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Печатење : Целосна Должина Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 66-70см/25.98-27.56 "Хип : 90-94см/35.43-37.01 "Должина : 95см/37.40" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70-74см/27.56-29.13 "Хип : 94-98см/37.01-38.58 "Должина : 96см/37.80" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74-78см/29.13-30.71 "Хип : 98-102см/38.58-40.16 "Должина : 97см/38.19" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 78-82см/30.71-32.28 "Колк : 102-106см/40.16-41.73 "Должина : 98см/38.58". Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 82-86cm/32.28-33.86" Колк : 106-110cm/41.73-43.31" Должина : 99cm/38.98" Женски Плус Големина Панталони Зимски Руно Наредени Хеланки За Жени, Висок Струк Растеглив Дебел Кашмир Кадифен Топли Термални Панталони Еластични Хеланки Намалени цена. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Панталони Дозвола Облека Под 2 20. Дозвола за женски плус големина панталони. Враќање И Дозвола.

Главните карактеристики

Избор на клиент