.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОСНОВНА ДОБИВНА ДОГОВОРНА КУЕСНА РУРАЛНА поле Фотографија Црна врамена уметничка wallидна уметност, Дизајн од Натан Ларсон

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОСНОВНА ДОБИВНА ДОГОВОРНА КУЕСНА РУРАЛНА поле Фотографија Црна врамена уметничка wallидна уметност, Дизајн

DEN 719.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : природа, на отворено, зграда, домување, село, куќа, рурална, кабина, поле, трева, ливада, обработливо земјиште. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Натан Ларсон.

Главните карактеристики

Избор на клиент