.

.

Здраво Бело пелени - пролетни цути - големина

Здраво Бело пелени - пролетни цути - големина

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Здраво Бело пелени Проверете ги сите кутии : Тие се врвен квалитет со внимателни состојки и тони забавни дизајни - плус тие обезбедуваат исклучителна вредност. Тие имаат ултра-меко, чувство како крпа, внатре и надвор и остануваат принудени кога се извалкаат за безбедно и удобно вклопување. Уште подобро, од врвното јадро до одржливо собраната пулпа од пената, тие внимателно ги занает своите пелени и со бебињата и со планетата на ум. Дишејќи за да промовира добро здравје на кожата. Индикатор за влажност (N-2). Направени без лосион, мирис, фталати. Ултра-мекото, чувство како крпа, внатре и надвор, го обвива вашето бебе нежно. Затегнати странични панели за слобода на движење. Слој за стекнување со висока мансарда за напредна заштита од истекување. Останува прицврстено кога се извалка, намалува вревата и да се одржи безбедно и удобно вклопување. Растителни абсорбента јадро лагер. Одржливо собрана пулпа од пената. 100% обработка без хлор.

Главните карактеристики

Избор на клиент