.

.

Bean Bag 4pk Канзас Сити началници жолта

Bean Bag 4pk Канзас Сити началници жолта

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Фрли го омилениот тим малку поддршка со додавање на лиценцирана регулатива торба за грав на грав, поставена на вашите свечености на задната врата. Овој сет на замена од четири големини на регулативата и вреќи со тежина на корпите што значително се одликува со лого на големо тим. Секоја торба тежи 16 унци со целото време на пластична временска пластика и мери шест на шест инчи за одлично чувство во вашата рака. Изградени од тешка крпа од патка Овие торби се дизајнирани да ви помогнат да го направите вашиот тим горд. Сет на торби со грав со 4 пакувања, колеџ : 16 мл во тежина. Регулатива големина 6 "x 6". Сет од 4 вреќи со грав. Официјално лиценциран.

Главните карактеристики

Избор на клиент