.

.

Викторија К женски ремен лента за злато тока клинови станови

Викторија К женски ремен лента за злато тока клинови станови

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Класично елегантно, становите на Викторија К се елегантен додаток на која било облека. Најдобриот дел? Овие чевли работат добро со сè, од случајно до облечен. Мала клин пета. Лизгачки стајлинг. Удобно стапало. Не-лизгачки ѓон. Предна тока со злато. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Избришете чиста. Увезени. Станови за женски токи од Викторија К.

Главните карактеристики

Избор на клиент