.

.

Вкусен прибор за јадење со нож од не'рѓосувачки челик со ножици, црвено, парче

Вкусен прибор за јадење со нож од не'рѓосувачки челик со ножици, црвено, парче

DEN 1712.00

Пристапност
Во достапна форма

Бидете на работ на сечење. Овој вкусен сет на кујнски нож од не'рѓосувачки челик ќе ви обезбеди основи за намалување на успехот! Исечете лабаво со вклучениот пар кујнски ножици, совршени за сечење на прашалници, отсекување на куп грозје и прицврстување на билки. Меките рачки за зафаќање имаат ергономски зафат за да можете да се држите на тесно и удобно- додека исецкате исечување и мерење. Секој нож доаѓа со корисен чувар на сечилото, за да можете да ги чувате овие бебиња безбедно во фиока или алатка. О, и не можеме да заборавиме на отворот за шишиња и оревчерот што е вграден до ножиците. Разговарајте за договор за нож. Вкусен не'рѓосувачки челик готвач за нож со ножеви со ножици, црвено, 4 парчиња. 8 „Минија за нож на готвачот, парчиња и рифови од зеленчук и месо. 5“ Нож за комунални услуги сече сè, од деликатни авокадо до тости џебови. 3,5 "палење на ножеви и сече мали овошја и зеленчуци. Кујнските ножици вршат билки, исекуваат зеленчук, па дури и отвораат шишиња и пукнатини ореви. Ножевите доаѓаат со чувар на сечилото за безбедно складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент