.

.

3 4-ракави В-вратот со ленти со ракави

3 4-ракави В-вратот со ленти со ракави

DEN 416.00

Пристапност
Во достапна форма

NFL 3/4-ракави V-вратот со V-вратот со ленти за ракави бесплатно испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Fanatics. 3/4 ракав со должина. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Јака без ознака. Графики за печатење на екран. Мала заоблена постела за опашка. V-врат. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Зашиени ленти за ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент