.

.

Млади срца Девојче девојче вкусен ПЈ сет

Млади срца Девојче девојче вкусен ПЈ сет

DEN 239.68

Пристапност
Во достапна форма

Разбудете ја ќерка си кога е викенд затоа што таа нема да сака да излезе од кревет во овој удобно сет на пижами од 3 парчиња! Сетот вклучува зелена кратка ракав маичка со розов затегнат врат, пресврт предниот дел на долниот дел, и сјајна графичка трепкање со тексто Совршено алтернативно дно за оние топли и ладни ноќи. Пижами 3-парчиња трепки зелена пресврт предна вратоврска боја кратки ракави за оставачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент