.

.

Стаклено Шише-Квадратно-Јасно-4оз

Стаклено Шише-Квадратно-Јасно-4оз

DEN 468.64

Пристапност
Во достапна форма

Ние се стремиме да понудиме квалитетни кујнски производи и алатки за готвење по конкурентни цени. Кога ќе се соберат сите вистински луѓе, состојки, кујнски алатки и храна, ова Го нарекуваме Уметност на Собирање. Мери 3 инчи на 3 инчи на 2 инчи високи. 4-унца капацитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент