.

.

Кисела кујна пешкир, кујнски пешкир, домашен декор

Кисела кујна пешкир, кујнски пешкир, домашен декор

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овие чајни крпи, заедно со вашите оригинални дизајни, ја завршуваат работата кога станува збор за чистење или чиста кујна естетика. Тие се направени од состав од 90% микро-полиестер и 10% полиамид, што ги прави и трајни и меки на допир. Тие доаѓаат во една големина што е совршено за кујни од која било скала. : Една големина : 16 ″ × 25 ″ (40,6 см × 63,5 см). : Едностран принт. : Етикета за зашиена нега. : Празни места се добиени од Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент