.

.

Cafepress - Ви благодарам убав ден - женски поштенски худи

Cafepress - Ви благодарам убав ден - женски поштенски худи

DEN 639.84

Пристапност
Во достапна форма

Tarkенски темен поштенски аспиратор : Тенок вклопување со џеб од кенгур и двоен наречен аспиратор. Чарколот Хедер има црни влезови. Сите други бои имаат соодветни влезови на вртење : работи мали. Големина до 1-2 големини за полабава Fitwash : Машинско миење ладно со слични бои. Може да се намали по миењето на 100% памучна категорија : 8ozimported Cafepress - Ви благодариме, имајте убав ден - женски поштенски худи.

Главните карактеристики

Избор на клиент