.

.

Волшебни Инспирации 44 Двор Памук Пресече Пресврт Каранфил Боја Шиење Ткаенина, Секој

Волшебни Инспирации 44 Двор Памук Пресече Пресврт Каранфил Боја Шиење Ткаенина, Секој

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Waverly Инспирации ткаенина слави тренд инспириран модел, дизајн и боја, исклучиво на . Со посебна палета на бои, ткаенината "Вејверли Инспирации" им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да одговараат за да ја одразат нивната личност за занает дизајниран по нарачка, погледнете по прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и цветови, секоја координирана група ткаенини во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. Пресврт Каранфил Боја Шиење Ткаенина. 100% памук. 44 " широк. Тежина : 140 gsm. Машинско перење ладно со слични бои; не избелувајте; падне суво ниско; отстранете веднаш. 1 двор пресек.

Главните карактеристики

Избор на клиент