.

.

Чолиус Дете Бебе девојка 4 јули Писмо За Облека Ракав За Летање Маица Врвови Ѕвезда И Пруги Еластични Панталони За Одблесок

Чолиус Дете Бебе девојка 4 јули Писмо За Облека Ракав За Летање Маица Врвови Ѕвезда И Пруги Еластични Панталони За Одблесок

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Подарок : Обични облеки од четврти јули. Трендовски стил ќе направи вашата принцеза да изгледа повеќе симпатична и шармантна. Големина (инч)tttttttttt. Материјал : Памук. 1 Х Врвови. Материјал : Изработен од висококвалитетен памук. 80 Ttops Должина : t13, 78 t Bust : t21, 26 пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t18 ,50 t Возраст : t12-18 Месеци.

Главните карактеристики

Избор на клиент