.

.

Главни мрежи 4 6 црна рамка, сет од 9

Главни мрежи 4 6 црна рамка, сет од 9

DEN 350.24

Пристапност
Во достапна форма

Прикажете ги омилените фотографии или уметнички дела со сетот за слики со слики од девет парчиња Брук. Со нивниот традиционален дизајн, овие фото рамки можат да се вклопат во кој било декор за дома, додека ги прикажуваат вашите фотографии на класичен начин. Оваа рамка има фотографија или вашата омилена уметност. Совршено каде било во вашиот дом или канцеларија. Главни мрежи Брук 4 "x 6" црна рамка, сет од 9 : секој сет вклучува девет 4 "x 6" (10,16 см x 15,24 см) рамки. Совршен за создавање изглед на wallидот на галеријата. Само за приказ на таблети. Се прикажува хоризонтално или вертикално. Пластика. Црна. Модел# WD1425-0406 PK9.

Главните карактеристики

Избор на клиент