.

.

Комплет Капаци За Автомобилски Седишта Ацтеките Универзален Заштитник За Авто Предни Седишта одговара За Автомобил, Теренец Седан, Камион

Комплет Капаци За Автомобилски Седишта Ацтеките Универзален Заштитник За Авто Предни Седишта одговара За Автомобил, Теренец

DEN 485.12

Пристапност
Во достапна форма

Материјал-2 пакувајте го капакот НА предното седиште, изработен од издржлива дишечка и флексибилна полиестерска ткаенина,го одржува капакот на автомобилското седиште да остане на место,лесен за чистење и миење. Нашиот заштитник за автомобилски седишта осигурува контурирано вклопување на предните или задните седишта.Гарантира дека капакот на седиштето нема да се движи додека возите.ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ - Лесен за инсталирање,елиминирајќи го комплицираниот процес на инсталација.Сѐ што треба да направите е да го врзете на седиштето и да го закачите на седиштето во автомобилот со сопствен ремен.Фитнес-Заштитете ги вашите седишта од нечистотија,излевање,кинење и избледување,мека ткаенина што се протега,капаци за седишта за автомобили со универзално вклопување за повеќето автомобили,ТЕРЕНЦИ и камиони со Кофа Со Редовна Големина. МАТЕРИЈАЛ - 2 пакет капак на предното седиште, изработен од издржлива дишечка и флексибилна полиестерска ткаенина,го одржува капакот на автомобилското седиште да остане на место,лесен за чистење и миење. Подлога БЕЗ ЛИЗГАЊЕ-Уникатната, анти-лизгачка подлога го елиминира лизгањето и собирањето како евтини навлаки за автомобилски седишта. Нашиот заштитник за автомобилски седишта осигурува контурирано вклопување на предните или задните седишта.Гарантира дека капакот на седиштето нема да се движи додека возите. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ - Лесен за инсталирање,елиминирајќи го комплицираниот процес на инсталација.Сѐ што треба да направите е да го врзете на седиштето и да го закачите на седиштето во автомобилот со сопствен ремен. Фитнес-Заштитете ги вашите седишта од нечистотија,излевање,кинење и избледување,мека ткаенина што се протега,капаци за седишта за автомобили со универзално вклопување за повеќето автомобили,ТЕРЕНЦИ и камиони со Кофа Со Редовна Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент