.

.

Кошули За Мажи Мажи Со Кратки Ракави Модни Секојдневни Копчиња Хаваи Печатење Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза

Кошули За Мажи Мажи Со Кратки Ракави Модни Секојдневни Копчиња Хаваи Печатење Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза

DEN 573.28

Пристапност
Во достапна форма

43" Рамо : 52cm/20.69 "Должина : 79cm/31.Сезона : Лето/Aut : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Компјутер Машка Кошула Висококвалитетна Ткаенина : овие кошули направени од одлична ткаенина, лесни, не Смалувајте И Избледувајте, Отстранувајќи Ја Влагата.05 "Должина : 85cm/33.27 "Ракав : 27. совршени се за комбинирање со јакни,кардиган, фармерки, шорцеви,секојдневни спортски панталони и карго шорцеви, погодни за пролет, лето, aut.04" Рамо : 48.26 "Должина : 83cm/32.63" Рамо : 54cm/21.82 "Ракав : 26cm/10.65 "Рамо : 45. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент