.

.

Едно-Светло 10-1 2 ПРЕДВОДЕНИ Ѕид Или Таванот Преграда

Едно-Светло 10-1 2 ПРЕДВОДЕНИ Ѕид Или Таванот Преграда

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Еден-Светлина 10-1/2 " ПРЕДВОДЕНА Ѕид или Таванот Преграда. LED светилка за општа намена составена од алуминиумска рамка од матрица и дифузор за поликарбонат. Телата се отпорни на удари и можат да се монтираат на ѕид или таван. ЗАМЕНЛИВ LED модул. Црна завршница. Ѕид или таванот монтирање преграда светлина за внатрешни или надворешни области. Крајбрежен или наутички дизајн во црна завршница. Го исполнува Насловот На Калифорнија 24 барања за висока ефикасност само за надворешна употреба. 623 лумени 69,2 лумени/вати по модул (извор). 3000k температура на бојата, 90+ CRI. Мерки : . Може да биде широко прилагоден за внатрешни и надворешни апликации. Вклучени се упатства за инсталација и хардвер за монтирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент