.

.

3-Парче Отворено Плетен Разговор Бистро Во Собата, Двор Разговор Мебел w Столици, Маса-Кафеава

3-Парче Отворено Плетен Разговор Бистро Во Собата, Двор Разговор Мебел w Столици, Маса-Кафеава

DEN 2063.84

Пристапност
Во достапна форма

TSАН СТОЛ И МАСА ПОСТАВУВА 3 Парчиња детали : 1. Метални рамки обложени во прав и отпорни на ' рѓа 2. Водоотпорен И УВ отпорен јп 3ан 3. 5мм дебелина калено стакло маса врвот 4. 150гр водоотпорна полиестерска перница од 5 см 5. Анти-лизгање гумени нозе 6. Кд структура Дизајн Големина : Име На Производ : Двор Мебел Во Собата, Отворено Столици И Масичка, Јпickан Плетен Бистро Маса Во Собата За Балкон, Тревник, Градина, Двор, Беж (Фрли Перница Не Се Вклучени) Главен Материјал Dimан Производ Димензии Собрани Должина : 23.00 Во Собраа Ширина : 23.23 Во Собраа Висина : 33.10 Во Тежина : 35.20 (фунти) Големина На Пакетот Должина : 26.19 Во Ширина : 22.64 Во Висина : 13.19 во тежина : 39.60 Во Сугифт 3-Парче Надворешен Плетен Разговор Бистро Сет, Двор Разговор Мебел Со/ 2 Столици, Маса - Кафеава + Едноставна, Но Практична ● Одликувајќи Се Со Едноставен и договорен дизајн, овој 3-Парче надворешен мебел во собата содржи 2 Фотелји и 1 масичка, е идеален придружник За Одмор и одмор за да Се опуштите И Да Уживате Со Вашето Семејство или пријатели ● ШИРОКА апликација ● Овој Плетен Сет За Разговори Е Одличен И ЗА надворешна И за внатрешна УПОТРЕБА. Соодветната големина го прави овој комплет лесен за движење особено погоден за мал простор, како двор, балкон, тераса, двор, трем или покрај базен, удобен за УПОТРЕБА, широките и длабоките столчиња со мека перница ќе ве натераат целосно да го заборавите заморот и да уживате во слободното време, додека стаклената горна странична маса е совршена за неколку чаши вино или утринско кафе.тест на времето и високата температура. Чистата перница за сунѓер е покриена со полиестерска ткаенина отпорна на вода, може да се пере и не е лесно да исчезне.

Главните карактеристики

Избор на клиент