.

.

Пијте Чадори Коктел Зема Хавајски Кекси Топери Стапчиња За Чадор

Пијте Чадори Коктел Зема Хавајски Кекси Топери Стапчиња За Чадор

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Овој овошен стап направен од безбедна и нежна хартија и дрвени материјали, за да можете да го користите со доверба. Симпатичниот дизајн може да ви донесе добро расположение и да го зголеми апетитот. Со добри детали за изработка, непречено полирање, побезбедно и похигиенско, тоа ќе биде вашиот добар избор на овошен стап. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Хартија, дрво. - Големина : 10, 00Х8, 00Х8, 00см/3, 93Х3, 14Х3, 14ин. - Овие деликатни избори за овошје и коктели може да се користат за забава на гостите. Погоден за хавајски забави, забави за украсување коктели на плажа итн. . - Овие коктел чадори се направени од природно дрво и хартија, убав декор за забава. - Совршена координација со други тропски украси и материјали за забави. Можете да ги користите за украсување на вашите хавајски забави. . - Изборот на овошје има едноставен дизајн, но многу практичен за употреба, што ви дава добро искуство со користење. - Едноставен и практичен дизајн ќе го направи вашиот живот удобен. Дозволете да уживате во секој момент од вашиот живот. Овие деликатни избори за овошје и коктели може да се користат за забава на гостите. Погоден за хавајски забави, забави за украсување коктели на плажа итн. Овие коктел чадори се направени од природно дрво и хартија, убав декор за забава. Совршена координација со други тропски украси и материјали за забави. Можете да ги користите за украсување на вашите хавајски забави. Изборот на овошје има едноставен дизајн, но многу практичен за употреба, што ви дава добро искуство со користење. Едноставен и практичен дизајн ќе го направи вашиот живот удобен. Дозволете да уживате во секој момент од вашиот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент