.

.

Жени Warm Зима Топла Кадифен Ноќница, Мека Долга Ракав Маскирана Облека За Спиење Со Појас

Жени Warm Зима Топла Кадифен Ноќница, Мека Долга Ракав Маскирана Облека За Спиење Со Појас

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Женска Есенска Зимска Кадифена Ноќница Еднобојна Облека Со Долги Ракави Со Качулка Со Ремен. Големина (инчи)tttttt t t. tt Length : t33, 86 t Bust : t40, 16 tsleve : t23, 23 t Shoulder : t17, 72 . Mt Length : t34. 25 t Bust : t41. 73 tsleve : t23. 62 tsholder : t18. 11 . Lt Length : t34. 65 t Bust : t44. 09 tsleve : t24. 02 t Shoulder : t18. 50 . XLt Length : t35. 04 t Bust : t46. 46 tsleve : t24. 41 t Shoulder : t18. 90 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долго. Модел : Цврст. Пол : Жени. Тип : Ноќница. Вклучен Пакет : . 1 х ноќница со појас. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женска есенска зимска топла облека за спиење, еднобојна долга ракав отворена ноќница со качулка со качулка со ремен, многу удобна. Прилика : Погоден За домашна облека, облека за спиење, ноќна облека, облека за одмор, забава со пижами, спална соба, дневна соба, студентски дом и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л, XL. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х ноќница со појас. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент