.

.

Тавоп Есенски Чизми За Жени Буци Чизми За Женски Женски Чизми Со Средно Теле Женски Зимски Ремени Буци Потпетици Лизгање На Ретро Дамски Обувки Секојдневни Чевли С

Тавоп Есенски Чизми За Жени Буци Чизми За Женски Женски Чизми Со Средно Теле Женски Зимски Ремени Буци Потпетици Лизгање На

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали во трговски центри, кафулиња или канцеларии, звукот на стапките на дамите станува модна изјава.Тавоп Буци Чизми За Женски Женски Чизми Со Средно Теле Женски Зимски Ремени Буци Потпетици Лизгање На Ретро Дамски Обувки Секојдневни Чевли Сива 7.5 Големина : 41 нога должина : 25. Овие зимски чизми не само што им носат топлина на дамите, туку и ја покажуваат нивната личност и вкус.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини.43" Еу : 41 велика британија : 7.84" ЕУ : 39 велика британија : 5. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Забелешки : 1. Во текот на есента и зимата, овие чизми ќе ги придружуваат дамите низ модерна и топла сезона.

Главните карактеристики

Избор на клиент