.

.

Адирондак Радјард Апстрактна Област Килим, Сребрена Мулти, 3'5'

Адирондак Радјард Апстрактна Област Килим, Сребрена Мулти, 3'5'

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата на тепих адирондак Килим Во Висок Стил, Област За Лесна Нега Килим Инспириран од глобалното патување и смелите, шарени мотиви што ги красат модерните скијачки бунгалови, Сафавиех го преведува рустикалниот стил на ложа во врвно шик и лесна нега колекција Адирондак. Подлогата содржи подлога за тепих од јута (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање.Продавница Safavieh на .

Главните карактеристики

Избор на клиент