.

.

Роби 26 Столче За Шипки, Материјал За Рамка: Дрво, Ниво На Склопување: Делумно Склопување

Роби 26 Столче За Шипки, Материјал За Рамка: Дрво, Ниво На Склопување: Делумно Склопување

DEN 5327.84

Пристапност
Во достапна форма

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Тежина Капацитет( фунти) : 300. 2. Стил На Грб : Полн Грб. 3. Висина На Седиштето : Бројач (24"-27"). . . . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Севкупно : 42 "H x 22" W x 21 " D. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Вртливата : Не. 2. Прилагодлива Висина : Не. 3. Материјал На Седиштето : Пластика/Акрилик. 4. Рамка Материјал : Дрво. . ТЕЖИНИ Не Станбени Употреба. 14. Земја На Потекло : Кина. . СОБРАНИЕ . 1. Ниво На Склопување : Делумно Склопување. 2. Потребно Е Собрание За Возрасни : Да. 3. Потребна Е Инсталација : Не. . ГАРАНЦИЈА . 1. Комерцијална Гаранција : Не. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Магалон Без Грб Суета Столче, Материјал За Рамка : Цврсто + Произведено Дрво, Вкупна Тежина На Производот : 12,6 фунти. 2. Спрејбери 2-Лице Седење Група Со Перници, Капацитет За Седење : 2, Перница Тапацир Материјал : полиестер/полиестер мешавина. 3. Максимо Керамичка Градинарска Столица, : 18" Ч, Капацитет На Тежина : 220 фунти. 4. Houttaling Коњ Лен Тапациран Дрвени Суета Столица, Гаранција Должина : 90 Дена, Целокупната : 19 "H x 16" W x 15 " D. 5. Бланкеншип 3 Оклоп На Вратата, : 16.85" Х х 11.57 "В х 19.45" Д, Потребен Е Склоп Материјал На Рамката : Дрво, Ниво на Склопување : Делумно Склопување. Севкупно : 42 "H x 22" W x 21"D, Висина На Седиштето : Бројач (24"-27"). Комерцијална Гаранција : Не, Прилагодлива Висина : Не. Потребна е инсталација : Не, Тип На Нога/Основа : 4 нозе. Заден Стил : Полн Грб, Стил На Седиште : Кофа.

Главните карактеристики

Избор на клиент