.

.

Женски Летни Врвови Секојдневен Кравјо Печатење На Екипажот На Вратот Маици Со Кратки Ракави Мода Обична Лабава Графичка Блуза Маица Бела

Женски Летни Врвови Секојдневен Кравјо Печатење На Екипажот На Вратот Маици Со Кратки Ракави Мода Обична Лабава Графичка Блуза

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

69" Рамо : 42см/16.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Карактеристики : ткаенината е еластична и мека, што дефинитивно ќе ве стопли и пријатно кога времето ќе стане студено и ладно кога времето ќе се загрее.58 "Ракав : 18см/7.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Погоден за училиште, шопинг, запознавање, работа или на отворено.43 "Ракав : 16см/6. Едноставниот стајлинг ги прави жените дуксери лесно да одговараат на секоја облека без разлика дали сте студент или канцелариски дами.16 "Ракав : 19см/7.73 "Ракав : 20см/7.01 "Ракав : 17см/6. Материјалот Не Е Тенок И Дебел, Можете Да Ги Носите Врвовите На Туниката Во Пролет, Fall И Зима.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Големина.Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-YYDGH!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Женски Летни Врвови Секојдневен Кравјо Печатење На Екипажот На Вратот Маици Со Кратки Ракави Мода Секојдневна Лабава Графичка Блуза Маица Бела Спецификација : Пол : Жени, Дама, Женскисезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Известување : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент