.

.

Детето на моето дете на Картер, момче со долги ракави, диносаурус пулвер, џемпер и џогер, панталони, сет, 2 парчиња

Детето на моето дете на Картер, момче со долги ракави, диносаурус пулвер, џемпер и џогер, панталони, сет, 2 парчиња

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој мое дете на Картер Дете 2 PC сет е совршена облека за секое мало. Дозволете ни да ја завршиме работата за вас и да одговараме на совршениот врв со координативното дно. Овој симпатичен врв спарен со лесно влечење на пантолоните е колку што може да биде сладок. Совршено за тоа колку малку е играта! Достапно во големини 2 T-5 T. Лесно влечење на панталони. Координирање на пуловер.

Главните карактеристики

Избор на клиент