.

.

Женски Широки Панталони За Нозе Пејок Жени Лето Памучни Ленени Панталони Со Висок Струк Панталони Со Директен Костум Панталони Со Долга Дневна Панталони Со Џеб Ар?

Женски Широки Панталони За Нозе Пејок Жени Лето Памучни Ленени Панталони Со Висок Струк Панталони Со Директен Костум Панталони

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Лето. Пол : жени . Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : 60% Памук, 40% Лен. Должина : долго. Стил : Мода, Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА панталони. Големина : С Половината : 64-72см/25.20-28.35" Колк : 110см/43.31 "Должина : 100см/39.37" . Големина : М Половината : 68-78см/26,77-30,71 "Колк : 115см/45,28 " Должина : 101см/39,76" . Големина : Л Половината : 72-84см/28,35-33,07 "Колк : 120см/47,24 " Должина : 102см/40,16" . Големина : XL Половината : 76-90cm/29.92-35.43 "Колк : 125cm/49.21 " Должина : 103cm/40.55" . Големина : XXL Половината : 80-96cm/31.50-37.80" колк : 130cm/51.18" Должина : 104cm/40.94 " Женски Џогери панталони. Удобни Прави Панталони. Еластични Панталони За Половината. Широки Панталони За Нозе. Џебови Обични Џогери.

Главните карактеристики

Избор на клиент