.

.

Уметност Дизајнарт Розеголд Ја Прифаќа Суштината На Линиите V Апстрактни Мермерни Ѕидни Уметнички Отпечатоци во. широко внатре. високо

Уметност Дизајнарт Розеголд Ја Прифаќа Суштината На Линиите V Апстрактни Мермерни Ѕидни Уметнички Отпечатоци во. широко внатре.

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Оваа прекрасна Розеголд Прифаќање Суштината На Линии V Платно Уметност е отпечатена со користење на највисок квалитет бледнеат отпорни мастило на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку подрамка од дрво од 1 инчи за отпечатоци од мали димензии или под рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци од големи димензии (40x30 60x28 ..) обезбедување на платно се изучува и не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој принт на платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување.- Стил : Модерен И Современ-Предмет : Апстракт-Боја : Злато - овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија.- Памучно платно со врвен квалитет.- Пристигнува подготвен да висат на ѕидот-Лесно Да Се Обеси оваа прекрасна Розеголд Прифаќање Суштината На Линии V Платно Уметност е отпечатена со користење на највисок квалитет бледнеат отпорни мастило на платно.

Главните карактеристики

Избор на клиент