.

.

Природни Влакна Милица Плетенка Јута Област Килим, Сива, 6'9'

Природни Влакна Милица Плетенка Јута Област Килим, Сива, 6'9'

DEN 5727.68

Пристапност
Во достапна форма

Подлогата содржи латекс, подлога за тепих (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Safavieh Природни Влакна NF730 B Рачно Ткаени Зелени / Сиви тепих истакнување дизајн и издржливост, овој богато текстура природни влакна килим е прекрасен додаток на секој простор за живеење.000 производи на SAFAVIEH денес. Тркалезни големини имаат дефинирана памучна граница. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Влакната од јута се рачно ткаени во шема на ткаење на корпа за да создадат димензија со нивните тонски варијации за неутрален изглед во која било куќа на фарма или современ д-кор. Достапно во повеќе големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент