.

.

Женски Ленен Делфин Скорт Со Плетени Под Колекција На Краток Животен Стил

Женски Ленен Делфин Скорт Со Плетени Под Колекција На Краток Животен Стил

DEN 512.00

Пристапност
Во достапна форма

Токму она што и треба на вашата гардероба! Нашиот Ленен Делфин Скорт Со Плетено Под Кратко Е лесен и воздушен за да ве одржува ладни, додека изгледате шик! Направено со лесна ткаена ткаенина која отелотворува еластичен појас со врвки за влечење. Додадовме ветровити вградени шорцеви подолу за да ве покриеме кога се движите. Дизајниран во различни отпечатоци за да ги задржи работите забавни и флертувачки! Само додадете симпатичен врв со цврста боја и неколку сандали за совршен Летен изглед, или фрлете лесен кардиган или блејзер и чизми за преоден изглед!Детали за производот-Висококатница-Еластичен Појас со Врвки - Вградени Шорцеви Под Големина И Вклопување (врз основа На големината М)- Должина На Предната Страна : 17"- Замав : 47"- Аутсоем : 18"- Моделот носи ладно миење На Машината со големина.Падне сува ниска.52% Лен/ 48% Вискоза (Бои : PS002, PA003, ST015, ST017) Женски Лен Делфин Skort Со Плетени Под Краток Начин На Живот Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент