.

.

Кожата Налепница Заврши Компатибилен Со Х-Бо Xbo Е конзола ласерски Врана

Кожата Налепница Заврши Компатибилен Со Х-Бо Xbo Е конзола ласерски Врана

DEN 799.84

Пристапност
Во достапна форма

Гордо НАПРАВЕНО Во Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи За вашата Конзола Х-Кутија 360 Xbox 360 s! Не ви се допаѓа кожата на ласерската Врана? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашата Xbox 360 S конзола ќе биде единствена како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа на Конзолата Xbox 360 S е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Главните карактеристики

Избор на клиент