.

.

Сингреал Женски Бохо Облека Тропски Отворен Фронт Кимоно Блуза И Шорцеви Во Собата

Сингреал Женски Бохо Облека Тропски Отворен Фронт Кимоно Блуза И Шорцеви Во Собата

DEN 287.20

Пристапност
Во достапна форма

- 100% Полиестер. Увезени. Миење Раце Само. Ткаенината нема истегнување, пријателска за кожата и удобна. Карактеристика : краток ракав, рамо за паѓање, отворена предна блуза, еластични шорцеви за половината, тропски принт, лабаво вклопување, комплет од 2 парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент