.

.

1961-Шевролет Корваир Камион Црвена Јамка Тепих Комплет

1961-Шевролет Корваир Камион Црвена Јамка Тепих Комплет

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

(Ова го наплаќа производителот)Ако враќате нешто, ваша одговорност е безбедно да ги спакувате сите предмети. Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компанија.No враќањето ќе биде прифатено без овластување.Не можеме да испраќаме До Поштенска Кутија. Ние ќе го овластиме бројот за враќање и ќе обезбедиме испорака instructions.1961-1963 Шевролет Корваир Камион 02 Црвена Јамкаовој комплет тепих ги има следниве карактеристики : притисок обликуван До вистинска подна тава за совршено вклопување*тешка подлога од јута прикачена на долната страна*Правилна подлога за потпетици / Правилно врзана како оригинална*Врзан раб помеѓу предниот и задниот дел*Ексклузивна боја-брза боја што се спротивставува на вклучениот прекинувач за затемнување на сонцето**доколку е применливо тепих комплетите не се "една големина одговара На Сите".Враќа : ние нудиме 30 дневна политика за враќање на повеќето ставки. Пораките испратени по 4 : 00 во петок ќе бидат одговорени следниот работен ден. Класа : Сече И Шие.Кутија# : 8003003 Белешки : Позиција : Заврши.Плаќате сите враќање превозот charges.Секоја промена или доказ за инсталација ќе го направи предметот неповратен. За нас е многу важно да обезбедиме одлична услуга за клиентите.Сите вратени предмети со непостоечки или незначителни дефекти подлежат на полнење од 20%.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување. Материјал : Јамка.Ние испраќаме само на адресата наведена на вашата конечна исплата. Опрема За Возила : .Ако сакате да вратите нешто, ве молиме контактирајте не преку .Ве молиме побарајте примерок од боја ако не сте сигурни за бојата што ви треба пред да ја нарачате. Ако вашата адреса за испорака е Поштенска Кутија, вашата исплата ќе биде вратена.Ние се стремиме да го направиме вашето шопинг искуство позитивно.Испорака : СИТЕ КОМПЛЕТИ се НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА, ТИЕ ИСПРАЌААТ 2/4 РАБОТНИ ДЕНА од ВРЕМЕТО на НАРАЧКАТА.

Главните карактеристики

Избор на клиент