.

.

Бикопу Божиќни Пижами За Семејство, Писмо Од Снегулка Карирана Тркалезна Јака Со Долги Ракави Комбинезон За Спиење За Мајка Татко Дете Бебе

Бикопу Божиќни Пижами За Семејство, Писмо Од Снегулка Карирана Тркалезна Јака Со Долги Ракави Комбинезон За Спиење За Мајка

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Креативен Подарок : може да се даде и како посебен подарок за вашето семејство на роденден или други празници. 1 х Облека За Спиење Во Стилот На Мајката . Стил : Мода, Едноставна. Детски Стил : . Облека за спиење со тркалезна Јака : тркалезната јака поблиску се вклопува во линијата на вратот, а во исто време не ги ограничува деловите од телото.Оваа облека за спиење/комбинезон е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал за дишење и удобно искуство при носење, погоден за пролет иumn. Табела со големина : (см/инч). Содржина На Пакетот.

Главните карактеристики

Избор на клиент