.

.

Сончач со Украс Од Виножито Декор На Месечината Висечки Монистра Декорација На Производителот И Виси Двор Гноми Девојки Паѓаат Гноми

Сончач со Украс Од Виножито Декор На Месечината Висечки Монистра Декорација На Производителот И Виси Двор Гноми Девојки Паѓаат

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој висечки приврзок се состои од сјајна декорација на месечината со скапоцени камења,чиста топка ,мониста за сончање и 3 метални синџири со различна должина кои се полни со обесени мониста на лустерот со светло фаќање и функција,пенливи под силна светлина должината на овој висечки украс е околу 12 инчи,мала Кука На врвот на металниот синџир,лесна за закачување каде што сакате,трем,прозорец,двор,дрво,градина,лустер светилки,итн. избор на подарок во повеќето прилики како свадба,роденден,годишнина,Денот на Вљубените,Денот на Мајката,Божиќ,Денот на Благодарноста итн.1 x Орнамент Статуа Висока Прекриена Дама Биста Должина На Овој Висечки Украс Е Околу 12 инчи, мала Кука На Врвот На Металниот Синџир, лесна За Закачување Каде Што Сакате, трем,прозорец,двор,дрво,градина,Светилки за лустери итн. Виси Лустерот Монистра Со Светлина Фаќање и Функција,пенливи Под Силна Светлина. Избор на подарок Во Повеќето Прилики Како Свадба,роденден,годишнина,Денот на Вљубените,Денот на Мајката,Божиќ,Денот на Благодарноста итн. Овој Висечки Приврзок се Состои од Сјајна Декорација На Месечината Со Накит,чиста Топка ,Мониста за сончање И 3 Метални Синџири Со Различна Должина, Полни со Слоеви. 1 Х Украс.

Главните карактеристики

Избор на клиент