.

.

Пуловер Џемпер Fall Мода Преголем Обичен Пуловер Плетење Висока Јака Секојдневен Плус Големина 3xl Женски Џемпер Врв

Пуловер Џемпер Fall Мода Преголем Обичен Пуловер Плетење Висока Јака Секојдневен Плус Големина 3xl Женски Џемпер Врв

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Winter Зима Пролет Лето Пол : Женска Пригода : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Тип На Полиестерполистер Тип : Печатен Стил : Обични шорцеви должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Тенок Стил Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Суво Пакување со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Кратки Совети : . КВАЛИТЕТНИТЕ дуксери се исклучително издржливи, топли, елегантни и стилски.38 " Должина : 66см/25. Можете да ги носите ако ви треба уште еден слој или себеси.77 " Должина : 67cm/26. Гушкајте се и сепак изгледајте добро. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.

Главните карактеристики

Избор на клиент