.

.

Промоција Дозвола гроздобер домашна декорација ретро пердув сонувач кружни пердуви ѕид виси сонувачи декор

Промоција Дозвола гроздобер домашна декорација ретро пердув сонувач кружни пердуви ѕид виси сонувачи декор

DEN 261.12

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Материјал : пернат памучна нишка + железен прстен. Тема : 60-65см/23.6-25.5". Стил : Европа. Сценарија : Дома/Автомобил Виси Декор. Шема : Фаќач На Соништа. Список на пакети : 1 парчиња Фаќач На Соништа Ѕид Виси. Функција : . 1.Ова е прекрасна легенда за Индиецот. 2.It се вели дека и добрите соништа и кошмарите циркулираат во ноќниот воздух. 3.Фаќачот на соништата помага да се ослободите од кошмарот. 4.Кошмарите се монтираат на мрежата, а потоа исчезнуваат на првата светлина на зората. 5.Додека слатките соништа нежно се лизгаа низ централната дупка во умот на заспаниот. 6.Прекрасен занает виси за автомобилот, куќата. 7.Одлична декорација, прекрасна шема, атрактивен и уникатен дизајн. 8.Најдобри подароци за вашето семејство и вашите пријатели.украс за декорација на соба или Автомобил. Забелешки : . 1.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење 1.Ова е прекрасна легенда за Индиецот. 2.It се вели дека и добрите соништа и кошмарите циркулираат во ноќниот воздух. 3.Фаќачот на соништата помага да се ослободите од кошмарот. 4.Кошмарите се монтираат на мрежата, а потоа исчезнуваат на првата светлина на зората. 5.Додека слатките соништа нежно се лизгаа низ централната дупка во умот на заспаниот. 6.Прекрасен занает виси за автомобилот, куќата. 7.Одлична декорација, прекрасна шема, атрактивен и уникатен дизајн. 8.Најдобри подароци за вашето семејство и вашите пријатели.украс за декорација на соба или Автомобил.

Главните карактеристики

Избор на клиент